Corona Günlerinde İngilizce için Eleven Eleven Academy’den Online Dil Okulu

Corona Günlerinde Çocuğumla Akıl Oyunları Oynuyorum
Mart 21, 2020
Corona Günlerinde Evden Çalışma Rehberi
Mart 21, 2020
Paylaş

2019 Ocak ayından bu yana online İngilizce eğitimi veren Eleven Eleven Academy COVID-19 Salgını döneminde kapasite artırımına gidiyor. Göçmenlere hizmet veren dil kurslarının tamamen kapanması sebebiyle Eleven Eleven Academy online dil okulu daha şimdiden 45 gönüllü öğretmen ve yaklaşık 230 öğrenci kapasitesine ulaştı. Zoom Platformu üzerinden 15 kişilik sınıflarda işlenen dersler A1, A2, B1 ve B2 seviyelerinde sunuluyor. Dersler, pazartesi, çarşamba ve perşembe günleri olmak üzere haftada üç gün, her gün 21:00-22:30 saatleri arasında yapılıyor. 

Eleven Eleven Academy 7. kur derslerini 16 Mart Pazartesi günü başlattı. Kurlar normalde 8 hafta sürmekle birlikte, Ramazan öncesinde tamamlanmak istenen 7. Kur 5 hafta sürecek. Katılımcıların %20 devamsızlık hakkı olan kurslara katılım öncesinde yapılan bir seviye tespit kursu ile yapılıyor. 

Eleven Eleven Academy’nin dil kurslarına katılmak veya bu kurslarda gönüllü olarak öğretmenlik yapmak isteyenler eleveneleven1111uk@gmail.com adresine yazabilirler. 

KUTU KUTU

OnlineHizmet’ten Çağrı

Corona Günlerinde Hizmetlerimizi terk edemediğimiz gibi dil ve meslek eğitimlerinden de fedakarlık edemeyiz. Eleven Eleven Academy’nin şu andaki 45 öğretmen ve yönetici kadrosu 9 ayrı ülkeden, 4 ayrı kıtadan derlenmiş durumda. Oysa Britanya Hizmeti olarak bizim başka kıta ve ülkelerdeki arkadaşlarımıza İngilizce öğretiyor olmamız gerekirdi. İngilizce öğretebilecek bütün arkadaşlarımızı, tam da bu dönemde ekstradan fedakarlık yapmaya çağırıyoruz. Lütfen, birini bulurlar illa ki demeyin. Başka kimse sizin yapacağınız hizmeti yapamaz! Başkalarının yaptığı hizmetler, başkalarının yapacağı hizmetlerdir… Gönüllü arkadaşlar lütfen eleveneleven1111uk@gmail.com adresine yazın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir