Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/onlinehizmet.org/public_html/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 73
Eleven Eleven Academy Online Dil Okulu 8. Dönem Duyurusu - Online Hizmet

Eleven Eleven Academy Online Dil Okulu 8. Dönem Duyurusu

Koronavirüs sürecinde ebeveynler için tavsiyeler
Mayıs 3, 2020
İngiltere’nin Covid-19 kısıtlamalarından çıkış yol haritasının ana hatları açıklandı
Mayıs 11, 2020
Paylaş

Eleven Eleven Academy Online Dil Okulu, Ocak 2019’da 4 gönüllü öğretmen ve 1 idareci , 27 öğrenci ile faaaliyetine başlamış, son dönemde UK’e gelmiş ,  dil eğitimi konusunda motivasyonu ve gayreti olan insan kaynağımızın UKİngilizce öğrenmesine katkı sağlamak amacına  yönelik , tamamen gönüllülerden oluşan bir insiyatiftir.Eleven Eleven Academy Online Dil Okulu , 7.Dönem itibarı ile (Nisan 2020) , 4 kitadan ,  9 farklı  ülkeden  65 Eğitici ve Yöneticiyle, yine farklı ülkelerden 500’den fazla adult katılımcısina  dil eğitimi hizmeti götürmüştür.

Online Dil Okulumuz 8. Dönem Planlaması ,

  • 10 Mayis Cumartesi, 12:00 Kayıt işlemleri başlangıç, https://elevenelevenacademy.co.uk/ üzerinden                                                                                                                                               
  • 16  Mayıs Cumartesi, 13:00 Dönem öncesi Seviye Belirleme Sınavı
  • 30  Mayıs Cumartesi, 21:00 Oryantasyon ve Bilgilendirme Dersi
  • 1 Haziran Pazartesi, 21:00 İlk Ders
  • 23 Temmuz Perşembe, 21:00 Son Ders
  • 24 Temmuz Cuma, 21:00 Dönem Sonu Sınavı

* Katılımcılarımız dönem başında bir seviye belirleme sınavına tabi tutulur ve bu sınav sonuçlarına göre seviyelerine uygun (Beginner, Elementary , Upper Elementary , Pre Intermediate ,İntremediate , Upper Intermediate )  homojen sınıflada derslerine başlarlar.

** Derslerimiz, Pazartesi, Çarşamba , Perşembe günleri UK saati ile 21:00 – 22:30 saatleri arasında  Zoom platformu üzerinden interaktif olarak işlenmektedir.

* Devam zorunluluğu vardır, haftada 6 ders saati ve 8 hafta olarak planlanan Dil Okulumuzda;  48 saaate , 8 saat devamsızlığı olan katılımcı ders gruplarından çıkarılacaktır.Yerine bekleme listesinde olan yeni katılımcı ders grubuna eklenecektir.(Başkasının hakkına girmeme adına devamsızlık  ve kurallar konusunda hassas olunmasını istirham ediyoruz.Sınırlı ve tamamen gönüllü kadromuz ile size hizmet vermeye çalışan Online Dil Okulu ekibimiz  ve bekleme listesinde olan katılımcılarımız adına bu konudaki anlayış ve duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz)

** Dönem sonu sınavına katılan ve derse devam kuralına uyan Katılımcılarımıza , ” 48 saat İngilizce Eğitimi almıştır” ibareli,  Eleven Eleven Academy / London -Katılımcı Sertifikası takdim edilecektir. (Örnek sertifika için tıklayınız)

*** Katılım formunu dolduran kişi, Online Dil Okulu genel kurallarını kabul etmiş sayılır. (Devamsızlık, WhatsApp gruplarında amaç dışı siyasi , aktüel paylaşımlar yapılmaması vb.) Ayrıca , WhatsApp gruplarında Eleven Eleven Academy ve paydaşlarının genel program ve faaliyetlerini içeren mesajlar paylaşılabilir . Bu formda alınan bigiler GDPR kuralları çerçevesinde  tutulur ,  Eleven Eleven Academy ve çözüm ortakları tarafından eğitim , seminer vb. faaliyetlerde kullanılabilir.

Saygılarımızla,

Eleven Eleven Academy – London

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir